אודותינו

בית | אודותינו

אוֹדוֹת kTwo

kTwo 2 בע"מ הינה ספקית ואינטגרטור מובילה של פרויקטים בתחום התקשורת וה-IT בישראל. למרות שאנו מתגאים בכך שאנו מספקים ללקוחותינו מגוון עצום של מוצרים בשילוב שירותים מעולים – כוחנו האמיתי טמון ביכולתנו להתחייב לענות על צרכי לקוחותינו, תוך הבטחת רווחיות אופטימלית בכל עסקה. החברה עוסקת ביבוא וייצוא, שיווק והטמעה של מערכות חומרה ותוכנה מקצועיות בתחום המחשוב המקצועי והאישי. בנוסף למגוון הרחב של המוצרים והשירותים שלנו, אנו מחויבים לספק יתרונות רבים ללקוחות המוערכים שלנו, כולל :-

משלוח חינם

רווח באמצעות הפחתת עלויות

מומחיות ותמיכה טכנית

שירותים מקצועיים

פתרונות מותאמים אישית

מדיניות RMA גמישה

קביעת התקן ל-5 שנה.

מתן מצוינות בפתרונות תקשורת ו-IT.

2018
שנת הקמה
1725
לקוחות מאושרים
190
החברה עובדת איתנו
3
משרדים
10
חברי צוות
15086
מוצרים נמכרים

שחרר את יתרון הרשת שלנו

kTwo 2 Ltd מופעלת על ידי צוות דינמי של ותיקי התעשייה אשר לא רק בעלי ידע נרחב בתעשייה אלא גם מקיימים רשת רחבה ומשפיעה. הקשרים המבוססים שלנו מאפשרים לנו להתחבר לאקוסיסטם עצום של שותפים, ספקים ומשתפי פעולה. רשת חזקה זו מעצימה אותנו להבטיח יתרונות תחרותיים, לנהל משא ומתן על עסקאות נוחות ולספק ללקוחותינו מגוון רחב של פתרונות אמינים וחדשניים. ב-kTwo 2 Ltd., הרשת החזקה שלנו משמשת כעמוד השדרה של הפעילות שלנו, ומאפשרת לנו לספק באופן עקבי ערך שאין שני לו ולהבטיח ללקוחותינו לקבל את התוצאות הטובות ביותר האפשריות בכל מאמץ עסקי.

חוויות לקוח

גלה את ההשפעה של המוצרים החדשניים והשירותים יוצאי הדופן של kTwo 2 Ltd באמצעות המלצות של לקוחות.

מצוינות שירות מובטחת

העסק שלנו נוסד על בסיס ההבטחה לספק תמיד מוצרים, שירותים ופתרונות איכותיים ואמינים בפעם הראשונה, בכל פעם ובלוח הזמנים. אנו מבטיחים כי לקוחותינו יקבלו תמיד את השירות המהיר והיעיל ביותר. אנו מחזיקים מלאי משמעותי של קו המוצרים המלא שלנו בהישג יד בכל עת, ואם הוא לא ברשימה שלנו ואתה זקוק לו מחר, נשיג אותו עבורך – במהירות. מערכת התמיכה הבינלאומית שלנו מאפשרת לנו לספק מדיניות RMA גמישה, אספקה מהירה וכל תיקון או החלפה נחוצים במקרה של תקלה. הסכם אחריות תמיד יכובד על ידינו.

שדרגו את חוויית הקנייה שלכם

מחפשים חווית קנייה שהיא מעל ומעבר לציפיות שלכם? סקרנים לגלות עולם של מוצרי פרימיום שעונים על טעמכם האנין? היכנסו לחנות הווירטואלית שלנו ותנו לחלומות הקניות שלכם להתגשם.

המשימה שלנו

מטרתנו היא לטפח שיתופי פעולה חזקים עם שותפים מקומיים, מפיצים, משווקים, משלבי מערכות ומשתמשי קצה ארגוניים, ולהעצים אותם לנצל הזדמנויות רווחיות לרווח בשרשרת האספקה. על ידי מינוף הרשת העצומה שלנו ואספקת חבילה מקיפה של יתרונות כגון תפעול יעיל ופתרונות מותאמים, אנו מחויבים למקסם את הרווחיות וההצלחה שלהם. באמצעות בריתות אסטרטגיות ותמיכה מותאמת אישית, אנו סוללים את הדרך לשותפים המוערכים שלנו לשגשג בסביבה עסקית דינמית.